Skip to main content

Go Search
Home
Our Products
Frontline Apps
About Us
Contact Us
Our Rates
  
> Old Paradians Monthly Lunch > View Response #10,179  

Old Paradians Monthly Lunch: View Response #10,179

New ResponseNew Response
|
Edit ResponseEdit Response
|
Delete ResponseDelete Response

Type Your Name Then Click Next

Recenzja: 2006 Ford Explorer Eddie Bauer 4X4 

Are You Coming?

Yes 

Will you bring any Guests?

Yes 

Guests Names

Nasz przyjaciel John Neff z Autoblogu niedawno dostał w swoje ręce najnowszą edycję czcigodnego SUV-a Forda, Explorera. https://sip.magicexhibit.org/ Koniecznie sprawdź tę trzyczęściową serię, aby zobaczyć, co John myśli o najnowszych ulepszeniach tego klasycznego SUV-a i czy nowa rasa CUV może wkroczyć do twierdzy odkrywców.

„Wszyscy wystrojeni i nie ma dokąd iść” najlepiej opisuje sytuację, w jakiej znalazł się Ford Explorer z 2006 roku, kiedy pojawił https://acel.magicexhibit.org/
 się w salonach w zeszłym roku. Niezupełnie „nowy” model założył nowy kombinezon z blachy, aby przyciągnąć zalotników, a pod skórą otrzymał ulepszenia, które poprawiły moc, oszczędność paliwa i wyrafinowanie tego czterogwiazdkowego SUV-a.

Pomimo krytyków chwalących nowego Explorera, konsumenci go krytykują. Chociaż Ford miał nadzieję, że model z 2006 roku https://rover.magicexhibit.org/
 zwiększy słabnącą sprzedaż SUV-ów w 2005 roku, rok zakończył się liczbą 99 545 mniej sprzedanych Explorerów niż w 2004 roku, co stanowi spadek o 29,3 procent.

Co się stało? Dlaczego ten archetyp SUV-a zaczął tracić na popularności wśród bardzo podmiejskiej klienteli, która uczyniła go supergwiazdą sprzedaży? Zbadamy dlaczego w naszym trzyczęściowym przeglądzie 2006 Ford Explorer Eddie Bauer 4X4.

Spadek sprzedaży o 29,3 procent dla niektórych może wydawać się śmiertelny, ale prawie wszystkie samochody Forda odnotowały dwucyfrowe spadki w 2005 roku, a Explorer nadal utrzymał swoją wygodną pozycję https://hyundai.magicexhibit.org/
 jako drugi najlepiej sprzedający się pojazd marki (za bezkonkurencyjny F-150). Chociaż sprzedaż Explorera nadal spadała nawet po wprowadzeniu modelu z 2006 roku, jesteśmy prawie pewni, że sytuacja byłaby znacznie gorsza, gdyby nie doszło do tego przeprojektowania.

Prawie wszystko w Explorerze zostało ulepszone na rok 2006. W rzeczywistości odświeżenie wyglądu zewnętrznego jest najmniej znaczącą pozycją na liście. Chociaż zmiany wprowadzone w wyglądzie pojazdu są wystarczająco nieszkodliwe, nowa chromowana osłona chłodnicy jest znacznie wyższa niż wcześniej https://flip.magicexhibit.org/
 – prawie jak Audi w tym, jak chrom opada w dół, połykając wlot powietrza. Jego wysokość w pionie powoduje jednak nieprzyjemny efekt, sprawiając, że Explorer wygląda na cieńszy i wyższy z przodu niż ubiegłoroczny model.

Thanks for that.   Leave your contact details if you would like us to contact you.   Press the "Finish" Button below to send this data to us.

 

Date

10/09/2022 
Created at 10/09/2022 1:18 PM  by  
Last modified at 10/09/2022 1:20 PM  by