Skip to main content

Go Search
Home
Our Products
Frontline Apps
About Us
Contact Us
Our Rates
  
> Old Paradians Monthly Lunch > View Response #10,180  

Old Paradians Monthly Lunch: View Response #10,180

New ResponseNew Response
|
Edit ResponseEdit Response
|
Delete ResponseDelete Response

Type Your Name Then Click Next

Najnowsza edycja czcigodnego SUV-a Forda 

Are You Coming?

Yes 

Will you bring any Guests?

Yes 

Guests Names

Ten Odkrywca zasługuje jednak na więcej pochwał za to, co nowego pod jego metalem, niż za to, jak jest ukształtowany. Na przykład, pierwszym silnikiem V8 w Explorerze okazał się legendarny Mustang 5.0, a Ford ponownie zapożyczył z kosza na części samochodowe kucyka, aby wyprodukować nowy 292-konny silnik V8 o pojemności 4,6 litra. Mocny silnik samochodu został dostrojony bardziej https://automotive.magicexhibit.org/ do holowania, niż upływ czasu, i jest połączony z nową sześciobiegową automatyczną skrzynią biegów, która jest prawie niewidoczna w działaniu. Nowemu układowi napędowemu można również przypisać poprawę oszczędności paliwa, która wynosi do 14 miast na 20 autostrad. Podczas 400-milowej podróży z Explorerem podczas naszych pierwszych kilku wspólnych dni widzieliśmy średnią w przedziale 17 mpg.

Niezależne zawieszenie Explorera również zostało przestrojone na rok 2006, w szczególności tylne. Nowa konfiguracja to zdecydowane ulepszenie, które jeszcze bardziej zaciera granicę między SUV-ami z nadwoziem https://royals.magicexhibit.org/
 na ramie a pojazdami typu unibody. Podczas naszej podróży Explorer celował w zapewnieniu spokojnej jazdy przy prędkościach autostradowych, dodatkowo wspomagany przez wysiłki Forda na rzecz zmniejszenia hałasu wewnątrz kabiny.

Całkowicie nowe wnętrze czeka również na nowego właściciela Explorera i już od pierwszego dotknięcia widać, że wewnętrzne sanktuarium SUV-a jest teraz bardziej miejscem luksusu niż pracy. Nasz model jest wyposażony w system nawigacji DVD drugiej generacji Forda, który do tej pory bezpiecznie dostarczał https://rols.magicexhibit.org/
 nas do wnętrza panoramy Pittsburgha i poza nią. Powrócimy do nowego wnętrza Explorera w naszym drugim poście, ale na razie wystarczy powiedzieć, że czuliśmy się rozpieszczani i dobrze chronieni podczas pilotowania tego SUV-a.

Wciąż pozostaje pytanie, dlaczego sprzedaż Forda Explorera spadła tak gwałtownie pomimo ulepszeń wprowadzonych w modelu z 2006 roku. Jak przeczytasz w całym naszym przeglądzie, staje się jasne, że rynek SUV-ów ulega rozdrobnieniu, a nowy segment wypełniony pojazdami użytkowymi typu CUV (samochody użytkowe typu crossover) zaczyna wyrabiać sobie markę. Te pojazdy, które są zasadniczo zbudowane na platformach samochodowych, oferują płynniejszą jazdę, lepszą oszczędność paliwa, a w niektórych przypadkach bardziej elastyczną funkcjonalność niż ich bracia z ciężarówek. Konsumenci, którzy ulegli negatywnemu wizerunkowi, jakim są oznakowane tradycyjne SUV-y, przyglądają się CUV-om, które na razie są reklamowane jako alternatywy łatwiejsze dla sumienia.

Czy w tym nowym krajobrazie targowym jest miejsce dla starych, krzepkich postaci, takich jak Ford Explorer? Pomimo pewnych wad związanych z pickupem, nadal istnieją zalety, z których nie najmniej ważnym https://gigs.magicexhibit.org/
 jest holowanie. Explorer 2006 może faktycznie holować 160 funtów. więcej niż w zeszłorocznym modelu, co oznacza, że ​​możesz teraz podnieść 7300 funtów. Do tego. Dla porównania Nissan Murano może unieść tylko 3500 funtów. na plecach.

Wciąż istnieje rynek SUV-ów, które mogą wykonać brudną robotę, gdy zostaną wezwane, więc nie spodziewamy się, że Explorer w najbliższym czasie opuści salony. Rynek SUV-ów jest jednak w ciągłym ruchu, a kiedy opadnie kurz, bardziej prawdopodobne jest, że pojawi się nowa kolekcja CUV, która jest liderem w sprzedaży.

Biorąc to pod uwagę, wciąż mamy wiele do omówienia na temat nowego Forda Explorera z 2006 roku i planujemy rzucić światło na to, co ma do zaoferowania w obliczu tych wszystkich nadchodzących crossoverów, https://glos.magicexhibit.org/
 które przypadkowo obejmują nowy Edge, który dołączy Linia SUV Forda w tym roku. Pojazdy takie jak Edge mogą być lżejsze, tańsze i szybsze niż ta oryginalna awangarda SUV-a, ale dotychczasowy czas spędzony z Explorerem wydaje się wskazywać, że całkiem ładnie zadomowił się w nowej roli wykonawczego SUV-a.

Thanks for that.   Leave your contact details if you would like us to contact you.   Press the "Finish" Button below to send this data to us.

 

Date

10/09/2022 
Created at 10/09/2022 1:24 PM  by  
Last modified at 10/09/2022 1:24 PM  by